українська російська англійська
Пріоритети розвитку Криму: аеропорт "Сімферополь", швидкісний залізничний рух та нові автобани
10.10.2011 | 18:03
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Головні пріоритети розвитку економіки Автономної Республіки Крим – туризм та сільське господарство; інфраструктури півострова – аеропорт «Сімферополь», швидкісне залізничне сполучення та нові автошляхи. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков у рамках ІІ Міжнародного Чорноморського економічного форуму.

За словами Бориса Колеснікова, розвиток туризму потребує безпосереднього розвитку інфраструктурних об’єктів – нарощення потужностей Міжнародного аеропорту «Сімферополь», забезпечення швидкісного залізничного сполучення, будівництва сучасних автомобільних доріг. Ще один стратегічний проект у галузі туризму – розвиток Західного узбережжя Криму. Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що нині за дорученням Президента України Віктора Януковича завершується розробка концепції розвитку Західного Криму, зокрема, разом із консультантами визначено земельні ділянки, на яких будуватимуться об’єкти інфраструктури, вивчено транспортну систему регіону.

«У планах попередньо готове до проектування нове швидкісне шосе між Сімферополем та Євпаторією І категорії протяжністю 51 км. Ми підсилюватимемо енергетику Західного Криму, водопостачання, тобто все, що необхідне для створення справжнього чорноморського курорту, який буде відкрито для громадян України й інших держав», - сказав Борис Колесніков. Також модернізації потребують порти Ялти та Севастополя.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр України, становленню сучасної інфраструктури Криму необхідна державна підтримка. «Держава у будь-якому разі повинна сприяти створенню інфраструктури і забезпечити умови для туристичного бізнесу в Криму, крім нас цього не зробить ніхто. А виграш держави у тому, з якою заробітною платнею будуть зайняті кримчани у сфері обслуговування, які податки отримає місцева влада для розвитку Криму», - підкреслив Борис Колесніков.

 

версія для друку