українська російська англійська
Микола Присяжнюк продовжує діалог із фермерами та власниками земельних паїв
11.10.2011 | 17:13
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

11 жовтня 2011 року, відбулась чергова зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка із фермерами та приватними землевласниками, на якій вони обговорили завершення земельної реформи та законопроект «Про ринок земель». Сторони переконані, що лише така співпраця дозволить ефективно завершити земельну реформу та зберегти українське село.

«Ми обговорили законопроект «Про ринок земель» із сільськими головами, із власниками земельних паїв, із виконавчою гілкою влади, ми провели навчання з працівниками Державного агентства земельних ресурсів, також обговорили законопроект із міжнародними інституціями, і сьогодні ми обговорюємо законопроект із фермерами – найактивнішими учасниками завершення земельної реформи», - повідомив Міністр.

За словами очільника Мінагрополітики, на фінальній стадії завершення земельної реформи він зустрічається із фермерами щотижня, а то й частіше.

«З керівництвом – Президією Асоціації фермерів і приватних землевласників  ми зустрічаємось через день, у Міністерстві, на засіданнях комітету ВРУ,  а з фермерами та власниками земельних паїв – щотижня. Я переконаний, що разом із сільгоспвиробниками, власниками земельних паїв ми завершимо земельну реформу ефективно. І мене дуже радує, що сьогодні в нас відбувається постійно діюча дискусія із фермерами та власниками земельних паїв», - наголосив Міністр.

Микола Присяжнюк додав, що сьогодні середні сільгосптоваровиробники і фермери – найактивніші в обговоренні завершення земельної реформи та законопроекту «Про ринок земель».

«Ми висвітлюємо проблематику і недоліки, які законопроект може принести, і які ми повинні між першим і другим читанням обов’язково врахувати. Я ще раз підкреслюю, що найголовніше завдання і позиція Президента – щоб закон виконав свої функції -  збереження українського села та захист інтересів середнього і дрібнотоварного сільгоспвиробника», - наголосив Міністр.

 

 

версія для друку