українська російська англійська
Перший рейс з терміналу "D" у "Борисполі" буде виконано 25 березня 2012 року
12.10.2011 | 16:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Будівництво терміналу «D» в аеропорту «Бориспіль» завершиться 20 грудня 2011 року, а 25 березня 2012 року з нього буде виконано перший рейс. Про це стало відомо сьогодні, 12 жовтня 2011 року, за підсумками наради в аеропорту «Бориспіль» за участю Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова та Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

«До початку Євро-2012 термінал функціонуватиме вже на повну потужність. Це буде сучасний дійсно європейський термінал, а Україна ще на крок наблизиться до європейського рівня життя», - сказав Микола Азаров.

«Рейси з нового терміналу стартують з введенням літнього розкладу – 25 березня 2012 року», - повідомив Борис Колесніков. За його словами, подальше переведення авіакомпаній у цей термінал здійснюватиметься поступово.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що всі питання, пов’язані з будівництвом терміналу, будуть вирішені протягом місяця. Це дозволить зробити як термінал, так і весь аеропорт «Бориспіль» більш функціональним та зручним у першу чергу для пасажирів.

«Термінал «D» за своїми якісними характеристиками матиме все, що мають найсучасніші аеропорти світу», - підкреслив Борис Колесніков.

На переконання Миколи Азарова, будівництво терміналу «D» дійсно масштабний проект, порівняти який за масштабами можливо лише ще з одним об’єктом Євро – НСК «Олімпійський».

 

 

версія для друку