українська російська англійська
Уряд оновив склад групи, яка веде переговори з укладання угод різного рівня
12.10.2011 | 17:26
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд 12 жовтня на своєму засіданні прийняв розпорядження „Про внесення змін до розпорядження Кабінету міністрів України від 2 грудня 2009 р. № 1513 та визнання таким, втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2010 р. № 590”.

Проект відповідного акта було розроблено у зв’язку зі змінами, що відбулися у складі Уряду під час оптимізації системи центральних органів виконавчої  влади, та з метою приведення у відповідність до Закону України „Про соціальний діалог в Україні” розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. № 1513 „Про проведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями та галузевих і регіональних колективних угод на новий строк”.

Даним розпорядженням Кабінету Міністрів України передбачено оновити склад групи повноважних представників Сторони власників та уповноважених ними органів, які об’єдналися для ведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди.

Прийняття цього акта дозволить забезпечити ведення переговорного процесу з укладення Генеральної, галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод та контроль за виконанням передбачених угодами зобов’язань Уряду.

 

 

версія для друку