українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Прийняття Закону "Про органічне виробництво" стимулюватиме розвиток усього агросектору
13.10.2011 | 11:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Перехід на екологічно безпечну продукцію – актуальна світова тенденція, яку Україна повинна перейняти задля збереження здоров’я нації та забезпечення конкурентоспроможності і стабільності аграрного бізнесу. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Розвиток органічного землеробства — нагальна  потреба дня, тому Мінагрополітики буде активно підтримувати та стимулювати розвиток органічного сільськогосподарського виробництва. По-перше, безпечні продукти «без хімії» — це здоров’я нас і наших дітей, а, по-друге, це нові можливості для вітчизняних сільгоспвиробників», — зазначив Міністр.

За словами очільника Мінагрополітики, сьогодні весь світ розуміє важливість вирощування якісних і безпечних продуктів харчування та нарощує попит на них, тому українські аграрії повинні скористатися цим.

«У більшості країн споживачі готові заплатити на 15% більше від вартості продуктів у разі, якщо вони вироблені із застосуванням усіх органічних вимог та норм. А Україна має всі умови для розвитку органічного землеробства», — переконаний Микола Присяжнюк.

Міністр повідомив, що наразі у Верховній Раді України розглядається законопроект «Про органічне  виробництво», який допоможе стимулювати розвиток як цього напрямку, так і всього аграрного сектору.

«Крім того, Мінагрополітики долучатиме науку та освіту до локального вивчення питання щодо системної допомоги та стимулювання виробництва органічної продукції. В Україні господарства з виробництва екологічно безпечних продуктів повинні бути в кожному регіоні», — наголосив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку