українська російська англійська
Сплата ПДВ зросла на 60,8%
13.10.2011 | 13:04
Прес-служба Державної податкової служби

Збори ПДВ цього року зросли на 60,8% в порівнянні з минулорічними показниками. З початку року платники спрямували до бюджету 57 млрд. грн. цього податку – на 21,6 млрд. більше, ніж торік.

Про це повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко.

Зокрема, у вересні податку на додану вартість зібрано 5,9 млрд. грн.

На думку податківця, позитивна динаміка сплати ПДВ пов’язана, в першу чергу, з новаціями в адмініструванні цього податку.

«Більша частина нововведень щодо розвитку електронних сервісів, підвищення якості обслуговування стосувалася, головним чином, платників податку на додану вартість. Це була наша основна цільова аудиторія, з якою ми працювали наполегливо та старанно», - відзначив О. Клименко.

Він нагадав, що завдяки запровадженню «ризикоорієнтованої» системи моніторингу діяльності суб’єктів господарювання значно знизилася кількість перевірок. Крім того, для платників ПДВ було втілено алгоритм автоматичного відшкодування.

«Я радий констатувати, що наші зусилля дали позитивні результати. Ми домоглися збільшення зборів без посилення фіскального тиску, але забезпечили ефективний податковий супровід економіки», - підсумував Олександр Клименко.

 

версія для друку