українська російська англійська
В Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд освітян
14.10.2011 | 09:37
Прес-служба МОНмолодьспорту

В Києві 28 жовтня ц.р. відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзду працівників освіти. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 жовтня ц.р., відповідає за його організацію та проведення.

Завдання з’їзду – здійснити серйозний аналіз сучасного стану та проблем освітньої галузі, вітчизняного і світового досвіду у цій царині, визначити основні напрямки подальшого розвитку освіти. З часу проведення ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти сталися значні структурні і якісні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту організації освіти, запроваджено профільне навчання в середній загальноосвітній школі та зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів.

Актуальним є впровадження в освіту найсучасніших інформаційно-комунікативних технологій, що мають стати пріоритетом розвитку освіти України.

Зазначимо, що з 28 вересня 2011 року триває  громадське обговорення основного документа, який виноситиметься на розгляд з`їзду, – Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки.

З текстом проекту Національної стратегії можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України «Про проведення ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти сприятиме належній підготовці та успішному проведенню з’їзду.

 

версія для друку