українська російська англійська
На 2012 рік збільшені видатки для відзнаки жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати - героїня"
14.10.2011 | 15:03
Прес-служба Міністерства фінансів

У проекті Державного бюджету на 2012 рік передбачено збільшення фінансування видатків соціального спрямування.

Зокрема, будуть впроваджені нові розміри заробітної плати працівникам бюджетної сфери. На цю мету планується видатків у сумі 18,5 млрд. гривень.

На допомогу сімм з дітьми у наступному році передбачається збільшення фінансування на 3,8 млрд. грн., а на виплату винагород жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» - 0,4 млрд. гривень.

Варто зауважити, що у проекті державного бюджету-2012 передбачається вирішення низки соціальних питань, зокрема, збільшення пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг і компенсацій за пільговий проїзд на 1,1 млрд. гривень, а також зростання видатків на комунальні послуги та енергоносії – 2 млрд. гривень.

Окрім того, у проекті держбюджету на наступний рік передбачається збільшення дотацій на виплату пенсій за різними пенсійними програмами – 5,5 млрд. грн. та зростання видатків на заробітну плату шахтарям – 1,4 млрд. гривень.

Варто зазначити, що для виплати надбавки в розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати), яка постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 поширена на всі категорії педагогічних працівників незалежно від їх підпорядкування, видатки у 2012 році збільшено на 1,2 млрд. гривень.

 

 

версія для друку