українська російська англійська
У Києві відкрився перший українсько-російський молодіжний форум
14.10.2011 | 16:23
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

14 жовтня відкрився Перший українсько-російський молодіжний форум, що пройде з ініціативи Українського молодіжного форуму та Національної Ради молодіжних і дитячих об'єднань Російської Федерації, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Міністерством спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації.

Учасниками Форуму стали близько 140 молодих делегатів громадських організацій України і Росії. Основна мета проведення форуму – сприяти розвитку молодіжних громадських організацій України та Росії, активізувати участь молоді у процесі прийняття рішень, а також розробка і реалізація двосторонніх проектів у сфері молодіжної політики між країнами.

У вступному слові до учасників форуму Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін зазначив, в української та російської молоді багато спільного. Тому дуже важливо скласти дорожню карту співпраці у сфері молодіжної політики, а також постійно спілкуватися в питаннях пропаганди здорового способу життя та спорту серед молоді, підтримки студентської та сільської молоді, роботи з громадськими організаціями, прикордонному співробітництві, волонтерстві тощо.

"І Україні, і Росії є що робити разом, є що разом вирішувати, адже проблеми молоді України та Росії нічим не відрізняються між собою. Основні - це питання освіти, проблеми з житлом та вкрай гостра проблема – втрата моди на здоровий спосіб життя", - зазначив глава українського відомства. "Сьогодні в Україні живе 14 млн. молодих людей - це майже третина населення країни, яку ми розглядаємо як рушійну силу соціально-економічних перетворень в державі", - сказав Равіль Сафіуллін. Він також висловив переконання, що форум - прекрасна можливість об'єднати команду людей, яка спроможна працювати на розвиток обох країн.

Участь у відкритті взяли також директор департаменту молодіжної політики Ігор Хохич, заступник директора департаменту молодіжної політики і громадських зв'язків Міністерства спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації Ігор Мельниченко, представник Національної Ради молодіжних і дитячих об'єднань Росії Денис Барінов  та ін.

Ідея організації форуму виникла після успішного проведення у травні 2010 року українсько-російського молодіжного дискусійного клубу, основна ціль якого спрямована на активізацію участі молоді обох країн у процесі ухвалення рішень.

Форум триватиме до 16 жовтня.

 

версія для друку