українська російська англійська
З 20 жовтня на підприємствах морського та річкового транспорту буде впроваджено єдину інформаційно-аналітичну логістичну систему
17.10.2011 | 11:19
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України створює єдиний інформаційний простір в галузі морського та річкового транспорту – з 20 жовтня 2011 року на всіх підприємствах галузі буде впроваджено єдину інформаційно-аналітичну логістичну систему (ІАЛС МРТ). Відповідний наказ підписав Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Система функціонуватиме у тестовому режимі, а з 1 грудня 2012 року - в повному обсязі.

ІАЛС МРТ збиратиме, оброблятиме та узагальнюватиме інформацію щодо основних показників діяльності підприємств галузі: фінансова звітність, вантажообіг портів (суднозаходи, вантажні операції, плани вантажопереробки), основні засоби (перелік основних засобів, їх вартість, знос), тарифи та збори тощо.

Інформація в ІАЛС МРТ оперативно оновлюватиметься, адже надходитиме безпосередньо від підприємств галузі. У разі внесення будь-яких змін у перелік форм звітності програмне забезпечення системи невідкладно коригуватиметься, здійснюватиметься його актуалізація на підприємствах.

ІАЛС МРТ надасть можливість здійснювати оцінку, аналіз, порівняння оперативних та звітних даних, отримання даних у будь-якому розрізі в режимі реального часу.

Впровадження ІАЛС МРТ значно спростить документообіг та кількість звітів, що подаються у паперовому вигляді. За допомогою системи Міністерство інфраструктури України та галузеві органи управління матимуть інформаційно-аналітичні ресурси для прийняття стратегічних та оперативних рішень щодо морської транспортної галузі України.

 

 

версія для друку