українська російська англійська
Пацієнти київського інституту педіатрії, акушерства та гінекології уже з теплом
17.10.2011 | 16:09
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На виконання доручення  Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відновлено теплопостачання інституту Київського інституту педіатрії, акушерства та гінекології.

Як повідомив сьогодні Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, Мінрегіон отримав інформацію про відсутність тепла у корпусах київського інституту педіатрії, акушерства та гінекології увечері, 13 жовтня, від журналістів одного з телеканалів, до якого з проханням допомогти звернулися пацієнти медзакладу. Як виявилося, напередодні, під час підключення будівель інституту до теплопостачання, сталося пошкодження на розподільчій тепловій мережі діаметром 200 мм, яка перебуває на балансі інституту.

14 жовтня Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення негайно відновити теплопостачання інституту.

Підрозділи ПАТ «Київенерго» та комунальні аварійні служби Шевченківського району Києва виконали ремонтні роботи під гарантійний лист інституту педіатрії, оскільки у бюджеті лікарні не було передбачено коштів на ремонт теплотраси. У суботу, 15 жовтня, теплопостачання було повністю відновлене.

«Висновок один: під час складання бюджетів державних установ, на балансі яких перебувають об’єкти теплопостачання, необхідно передбачати кошти на підготовку їх до роботи в осінньо-зимовий період та технічне обслуговування протягом року», – сказав Анатолій Близнюк.

Державна установа «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології» Національної академії медичних наук України підпорядкована Міністерству охорони здоров’я.

 

версія для друку