українська російська англійська
Микола Азаров вручив ордери на квартири українським боксерам-чемпіонам
18.10.2011 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вручив ордери на квартири призерам чемпіонату світу з боксу, а також головному тренеру збірної України з боксу.

Ключі від квартир з рук Глави Уряду отримали Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк, Євген Хитров, Олександр Усик, Денис Берінчик та Дмитро Сосновський (тренер).

«Вперше в історії спорту та країни наша команда здобула такий великий успіх. Вас уже привітав Президент, а тепер черга Уряду. Ми бажаємо вам великих успіхів, здоров’я та благополуччя. Хочемо, щоб ваша спортивна кар’єра продовжувалася якомога довше, щоб ви могли прославляти свою державу», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що захоплюється збірною України з боксу: «Ми раді за вас і зробимо все, що від нас залежить, щоб покращити умов підготовки спортсменів».

Нагадаємо, що під час засідання Організаційного комітету з підготовки національних збірних Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Уряд докладе максимум зусиль для покращення умови підготовки спортсменів, які представлятимуть Україну на змаганнях у світі. За його словами, особливу увагу Уряд приділяє питанням стимулювання видатних українських спортсменів та тренерів, зокрема шляхом забезпечення переможців квартирами. Прем’єр-міністр зазначив, що сьогоднішнє вручення ордерів на житло свідчить про виконання Урядом своїх обіцянок.

З 26 вересня по 8 грудня 2011 року в Баку (Азербайджан) проходив чемпіонат світу з боксу серед чоловіків. За підсумками змагань Національна збірна України посіла перше командне місце з 5-ма нагородами в активі. Золотими медалістами стали: Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк, Євген Хитров та Олександр Усик, «срібло» отримав Денис Берінчик. Це досягнення стало рекордом за кількістю золотих нагород. Попередній рекорд було встановлено 1974 року командою Куби, тоді на чемпіонаті світу серед чоловіків кубинці завоювали три золоті медалі.

 

версія для друку