українська російська англійська
В Україні створено Федерацію роботодавців агропромислового комплексу
18.10.2011 | 12:43
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України

Співпраця Міністерства аграрної політики та продовольства з фахівцями та експертами Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України посилить діалог між аграріями та державою. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час презентації та установчих зборів новоствореної Федерації.

«Аграрно-промисловий сектор – єдина галузь, яка не мала федерації роботодавців і, нарешті, таку організацію створено, - зазначив Микола Присяжнюк. - Мінагрополітики обов’язково буде активно співпрацювати з Федерацією роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України, оскільки задача міністерства – при виконанні завдань, розроблених у програмі економічних реформ Президента України, опиратись на роботодавців, профспілки і, звичайно, профільні асоціації».

За його словами, Мінагрополітики – провідник ідеології та стратегій, розроблених роботодавцями та асоціаціями профільних напрямків аграрного сектору.

«Новостворена Федерація допоможе об’єднати зусилля аграріїв у відстоюванні різних програм та преференцій аграріям. Принаймні, я хотів би побажати цього Федерації, аби вона не стала черговою модною асоціацією, а працювала на результат. Крім того, активна співпраця Міністерства з Федерацією посилить соціальний діалог влади та аграріїв», – підсумував Микола Присяжнюк.

 

версія для друку