українська російська англійська
Сергій Тігіпко провів зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи
18.10.2011 | 17:54
Прес-служба Міністерства закордонних справ

18 жовтня 2011 року Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко у рамках візиту до Страсбурга провів зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи Т. Ягландом.

Генеральний секретар відзначив діяльність Ради Європи у сфері забезпечення соціальної єдності у контексті 50-ї річниці Європейської соціальної хартії. Також було наголошено на  важливості проектів Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 рр., що мають соціальне спрямування та співпрацю між РЄ та Україною у рамках виконання Плану дій.

Віце-прем’єр-міністр детально поінформував Генерального секретаря РЄ щодо останніх зрушень у процесі реалізації реформ у соціальній сфері в Україні.

У ході зустрічі також було обговорено стан співробітництва України з Венеціанською комісією. Сергій Тігіпко наголосив на важливості співпраці з Венеціанською комісією у проведенні процесу реформ шляхом здійснення експертизи відповідних законопроектів. У свою чергу Генеральний Секретар Ради Європи передав резюме висновку Венеціанської комісії щодо проекту кримінально-процесуального кодексу України.

Також у ході зустрічі було привернуто увагу до зусиль Уряду України у питаннях виконання рішень Європейського суду з прав людини в контексті виконання нашою країною зобов’язань перед Радою Європи.

 

версія для друку