українська російська англійська
Підписано Міждержавну програму інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД до 2020 року
19.10.2011 | 14:49
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

18 жовтня в Санкт-Петербурзі підписано Міждержавну програму інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.

Програма націлена на підвищення конкурентоспроможності національних економік країн СНД за рахунок ефективного використання інновацій, забезпечення стабільного і збалансованого економічного зростання, підвищення наукоємності виробництва, пожвавлення торгівлі на умовах вільного руху товарів, послуг, праці і капіталу. Інтенсифікація співробітництва в сфері інновацій має призвести до мультиплікативного і синергетичного ефектів в економічному розвитку країн СНД.

Відтепер держави СНД можуть узгоджено визначати і реалізовувати науково-технічні пріоритети, впроваджувати об’єкти інтелектуальної власності у господарський комлекс і так далі. Це дозволить підвищити якість національної продукції і знизити залежність від експортування товарів з високою доданою вартістю.

На думку голови Держінформнауки України Володимира Семиноженкa, Міждержавна програма інноваційного співробітництва сприятиме вирішенню структурних проблем в економіках країн СНД, зніме значну кількість чинників, що обмежували економічне зростання, та наповнить міждержавне співробітництво на теренах СНД актуальним змістом.

 

 

версія для друку