українська російська англійська
Мінагрополітики ініціювало зменшення державного регулювання вартості сільгосппродукції
20.10.2011 | 10:38
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціювало розробку законопроекту щодо зменшення впливу держави на формування вартості сільськогосподарської продукції. На думку Міністра Миколи Присяжнюка, нині у держави достатньо важелів для контролю за цінами на продукти харчування.

«Держава повинна рано чи пізно відійти від регулювання ціни на сільськогосподарську продукцію. Участь органів державної влади необхідна не в регулюванні цін та в нав’язуванні жорстких рамок сільгоспвиробникам, а в наданні максимально можливої підтримки фермерам і виробникам сільгосппродукції, у відродженні продуктової логістики та розвитку сільської інфраструктури», – зазначив Міністр.

За його словами, таке рішення правильне і з економічної точки зору. «Держава повинна регулювати ціну шляхом інтервенцій, за допомогою Аграрного фонду, державних резервів, а не шляхом тиску на сільгоспвиробників», – наголосив Микола Присяжнюк.

«Головне, що в цьому є порозуміння з боку Уряду, адже Прем’єр-міністр дав доручення відпрацювати такий законопроект, - підсумував Міністр. - Сьогодні Уряд налаштований виключно на позитивну і конструктивну співпрацю, наслідком якої неодмінно буде заможне село та сильна громада».

 

версія для друку