українська російська англійська
Микола Азаров: Працюємо так, щоб ми відчули гордість за марку "вироблено в Україні"
20.10.2011 | 11:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд докладає багато зусиль для виходу українських товарів на зовнішні ринки, щоб досягти високої якості  вітчизняного виробництва та забезпечити гідне життя українцям. Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив на засіданні Кабінету Міністрів.

«Чому нам доводиться так багато зусиль докладати для просування українських товарів на зарубіжні ринки? Відповідь проста: ми не хочемо жити в борг. Ми хочемо, щоб Україна і українці заробляли більше валюти, ніж витрачали. Щоб у нас не було потреби позичати валюту для сплати, наприклад, за газовими контрактами, а потім віддавати борг з процентами», - наголосив Глава Уряду.

Крім того, за його словами, Уряд прагне, щоб українська промисловість і сільське господарство нарешті доросли до очікувань простих людей: «Тобто, давали нам якісні й недорогі товари. Мінімум - не гірші, ніж за кордоном. Щоб ми відчували гордість за марку «вироблено в Україні».

І для цього, як відзначив Микола Азаров, потрібен вихід на зовнішні ринки, чесна конкуренція з місцевим виробником, транскордонна кооперація, зростання інвестицій в економіку. «Всі ці можливості відкривають зони вільної торгівлі. Більше того, вони мають цивілізований механізм вирішення суперечок між виробниками, між країнами. Створюють однакові правила гри для всіх»,-  пояснив Прем’єр-міністр. Саме тому, за його словами, Уряд іде цим шляхом, в чому сподівається на розуміння і підтримку суспільства.

 

версія для друку