українська російська англійська
Участь у Міждержавній програмі інноваційного розвитку істотного покращить структуру економіки України
20.10.2011 | 12:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Участь у Міждержавній програмі інноваційного розвитку має істотно покращити структуру економіки України. Одночасне підписання з договором про зону вільної торгівлі Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав СНД на період до 2020 року є великим плюсом для України. На цьому наголосив Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 20 жовтня.

«За базовим сценарієм програми частка інноваційної продукції в обсязі промислового виробництва має зрости до 2020 року у 4 рази -  вдумайтесь: у 4 рази! - і сягнути 20 відсотків», - повідомив Микола Азаров. При цьому він додав, що «рівень інноваційної активності підприємств збільшиться у 2-3 рази». Також у півтора рази очікується збільшення частки високотехнологічного виробництва в структурі промисловості.

Глава Уряду доручив Міністру економічного розвитку і торгівлі, Міністру фінансів, Держінформнауки протягом місяця підготувати пропозиції щодо впровадження Міждержавної програми інноваційного співробітництва, щоб вже на початку 2012 року представити ці пропозиції на розгляд голів урядів держав-учасниць СНД.

 

 

 

версія для друку