українська російська англійська
Микола Азаров: Ми зробили вибір на користь високотехнологічного, інноваційного розвитку
20.10.2011 | 12:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Умови торгівлі в зв‘язку з підписанням угоди про ЗВТ  для українських компаній і підприємств суттєво покращено, однак підвищуються вимоги до якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Про це заявив Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 20 жовтня. 

Микола Азаров зазначив, що певна технологічна відсталість національного виробництва є серйозною проблемою для нашої економіки.

«Будемо відверті: поки що Україна виробляє недостатньо сучасної продукції з високою доданою вартістю і вмістом передових технологій», - сказав Прем‘єр-міністр.

Саме тому, на переконання Глави Уряду, для України є великим плюсом те, що одночасно із Договором про Зону вільної торгівлі підписано Міждержавну програму інноваційного співробітництва держав СНД на період до 2020 року.

«Це означає, що ми зробили вибір на користь високотехнологічного, інноваційного розвитку – а сьогодні це єдино можливий фундамент економічного зростання», - наголосив Микола Азаров.

Він зазначив, що для інновацій потрібні «чималі фінансові та кадрові ресурси, розгорнута інфраструктура, передовий менеджмент». І саме спільними зусиллями країни-учасниці Програми інноваційного співробітництва зможуть акумулювати потрібні ресурси.

версія для друку