українська російська англійська
У Держрезерві буде створена електронна база документації
20.10.2011 | 14:16
Прес-служба Державного агентства резерву

Додаткові бюджетні кошти Держрезерв Україна витратить на створення і технічну підтримку електронних систем обліку та контролю мобрезерву, юридичного документообігу. Про це повідомив керівник Державного агентства резерву України Олексій Лелюк, коментуючи прийняття парламентом закону № 9233 про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» (щодо Держрезерву).

Голова відомства особливо відзначив, що завдяки додатковим надходженням вперше за 20 років роботи Держрезерву, буде створена електронна база обліку та контролю мобілізаційного резерву, на це передбачається витратити 22 тисячі гривень - до кінця поточного року.

«Також значна частина виділених бюджетних коштів дозволить нам відновити службові відрядження, в тому числі і співробітників КРУ, з метою перевірки роботи підприємств системи держрезерву, які були «заморожені» протягом останніх 4 місяців через повну відсутність бюджетних коштів», - зазначив Олексій Лелюк.

Він нагадав, що вже перші перевірки держпідприємств системи резерву, які розпочались за ініціативою нового керівництва відомства, виявили кричущі факти недостачі продукції, або повного розкрадання товарно-матеріальних цінностей Держрезерву. «Саме тому в червні поточного року ми вийшли з пропозиціями знайти додаткові бюджетні кошти для організації відряджень на ДП системи резерву з метою перевірок контролюючих і перевіряючих органів», - підкреслив керівник Агентства.

Довідка: Верховна Рада України 18 жовтня 2011 року, прийняла проект закону № 9233 від 30 вересня 2011 р., ініційований Кабінетом міністрів Україні, про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» (щодо Держрезерву). За ухвалення відповідного рішення проголосували 263 народних депутата.

Проектом закону передбачається збільшення асигнувань загального фонду Державного бюджету України на 2011 р. за статтею «Керівництво та управління у сфері державного резерву» в сумі 602,2 тис. грн.

Додаткові витрати пропонується покрити за рахунок додаткових надходжень до бюджету податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів у сумі 602,2 тис. грн.

 

 

версія для друку