українська російська англійська
У проекті бюджету на 2012 рік враховано соціальні вимоги суспільства
21.10.2011 | 15:48
Прес-служба Міністерства фінансів

Соціальне спрямування проекту бюджету на 2012 рік повною мірою відповідає реаліям сьогодення - такий підсумок результатів обговорення проекту Державного бюджету України на 2012 рік на форумі Міністерства фінансів України та під час проведення «гарячої» телефонної лінії.

Нагадаємо, що, з метою роз’яснення основних статей та положень, закладених в проект бюджету на наступний рік, 23 вересня 2011 року на Інтернет-форумі Міністерства фінансів України було започатковано рубрику «Обговорення проекту Державного Бюджету України на 2012 рік», де громадяни мають змогу отримати відповіді на запитання, пов’язані з проектом бюджету – 2012, безпосередньо від фахівців Міністерства та головних фінансових управлінь обласних державних адміністрацій.

Крім того, з 10 жовтня 2011 розпочала роботу телефонна «гаряча» лінія Мінфіну, в рамках якої фахівці міністерства щодня, протягом двох тижнів, відповідали на запитання громадян щодо роз’яснень основних положень проекту Державного бюджету-2012.

Необхідно відзначити, що переважна більшість запитань, які надійшли під час проведення інформаційної кампанії, стосувалися соціальної сфери, а точніше – вирішення багатьох питань соціального характеру. Зважаючи на це, можна зробити висновок, що основні пріоритети бюджету на наступний рік, визначені як зростання соціальних гарантій та покращення соціальної підтримки населення, повною мірою відповідають реаліям сьогодення.

 

 

версія для друку