українська російська англійська
Микола Азаров: Підписання угоди про ЗВТ у рамках СНД не зобов'язує Україну вступати в Митний союз
21.10.2011 | 18:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Підписання угоди про створення зони вільної торгівлі з СНД не зобов'язує Україну вступати в Митний союз. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Підписана угода про зону вільної торгівлі не містить жодних зобов'язань щодо вступу до Митного союзу», - заявив Микола Азаров.

За його словами, вже незабаром текст договору буде опубліковано, і кожен бажаючий зможе з ним ознайомитися.

«Що стосується аналогічного договору з ЄС, то ми неодноразово говорили про готовність підписати такий договір з Євросоюзом», - підкреслив Глава Уряду.

Разом з цим Микола Азаров зауважив, що в торгівлі багато визначається навіть не режимом торгівлі, а діючими технічними регламентами. «Але, наприклад, питання якості продукції, санітарні, фітосанітарні норми і т.д. можуть дуже серйозно ускладнити життя наших підприємців... Ось крім загальних правил в торгівлі повинні діяти і загальні технічні регламенти, - зазначив він. - Тоді знімається велика кількість проблем у взаємній торгівлі. Саме тому я і дав доручення розглянути можливість приєднання до тих регламентів, які діють в рамках Митного союзу».

 

версія для друку