українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив прискорити виконання Плану щодо лібералізації візового режиму з ЄС
22.10.2011 | 13:02
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв перевірив виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

На черговому засіданні Координаційного центру з виконання Плану, він перевірив підготовку міністерств та відомств до проведення оціночної місії експертів Європейської Комісії, Європейської Служби Зовнішньої Діяльності та держав-членів ЄС, які прибудуть в Україну наступного тижня.

Андрій Клюєв доручив прискорити виконання Плану організації підготовки проектів актів для реалізації Закону України «Про протидію торгівлі людьми», який був ухвалений Урядом цього тижня. Зокрема,  Мін’юст, МОНмолодьспорту, МВС, МЗС, Мінсоцполітики та ДМС отримали доручення до 1 листопада подати пропозиції щодо національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми.

Перший віце-прем‘єр-міністр України також доручив прискорити доопрацювання проекту Стратегії боротьби з дискримінацією в Україні з урахуванням результатів консультацій в інституціях ЄС та оцінки європейських експертів.

Учасники наради обговорили процес супроводження розгляду ряду законопроектів у Верховній Раді, зокрема, про запобігання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців та про внесення змін до  кодексів -Кримінального та Кримінально-процесуального, який було ухвалено цього тижня в першому читанні, щодо вдосконалення процедур здійснення конфіскації. Також Андрій Клюєв вислухав пропозиції щодо створення спеціального уповноваженого органу з питань антикорупційної політики;

версія для друку