українська російська англійська
Андрій Клюєв запросив китайських інвесторів брати участь у модернізації України
25.10.2011 | 10:53
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Україна сьогодніце країна великих можливостей, робити бізнес в Україні економічно вигідно. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністрМіністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв в інтерв‘ю державному інформаційному агентству КНР «Сіньхуа».

Він додав, що Київ використовує досвід Пекіна для того, щоб підвищити свою економічну привабливість. За словами першого заступника Глави Уряду України, Кабінет Міністрів з 2010 року системно покращує інвестиційний клімат в країні.

"Україна, яка знаходиться на порозі підписання договору про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС, може надавати ефективну підтримку Китаю в багатьох міжнародних питаннях. Це відкриває широкі можливості для економічного, технологічного та військового партнерства, особливо враховуючи фактично необмежені фінансові ресурси Китаю", - сказав Андрій Клюєв.

Взаємовигідний інтерес для КНР та України, як зазначив Андрій Клюєв, складають спільні проекти в сфері високих технологій, науки та прикладних досліджень.

"Україна володіє розвиненою технологічною базою в авіапромисловості, що дає можливість для успішного розвитку двосторонніх зв'язків, враховуючи розміри і темпи зростання китайського ринку. Китай може поділитися досвідом впровадження технологій з переробки та утилізації вторинної сировини, взяти участь у подібних проектах в Україні", - наголосив урядовець.

В інтерв’ю Перший віце-прем‘єр-міністр України запросив китайських інвесторів взяти участь в модернізації і розширенні експортних можливостей українських портів, транспортних шляхів та супутньої інфраструктури. За його словами, протягом семи місяців 2011 року Україна експортувала в Китай продукції на більш ніж 1 млрд. дол., що майже на 74%  більше, ніж за аналогічний період минулого року. Андрій Клюєв наголосив, що експортний потенціал України не обмежується мінеральною сировиною, продукцією металургії та хімії, додавши, що Україна має колосальний потенціал розвитку сільського господарства.

Україна - це країна нових невичерпних економічних можливостей, - наголосив Андрій Клюєв, запевнивши, що Уряд приділятиме максимальну увагу  кожному інвестору і кожному інвестпроекту.

 

версія для друку