українська російська англійська
У Кракові розпочала роботу конференція міністрів транспорту країн Східного партнерства
25.10.2011 | 11:15
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков прибув з робочою поїздкою до Кракова, де візьме участь у конференції міністрів транспорту країн Східного партнерства.

Відкриває конференцію виступ Міністра інфраструктури Польщі Цезаря Грабарчика на тему: «Значення Східного партнерства для Польщі». Далі з промовою виступить Віце-президент Європейської комісії, Комісар з питань транспорту Сійм Каллас, після якого про свої пріоритеті в регіоні Східного партнерства оголосять представники міжнародних фінансових інституцій, серед яких – ЄБРР, Світовий банк, Європейський інвестиційний банк.

З промовою виступить і Віце-прем'єр-міністр України: він окреслить пріоритети транспортної політики України та напрямки співпраці з країнами Східного партнерства та ЄС.

У рамках заходу Борис Колесніков також зустрінеться з Віце-президентом Європейської комісії, Комісаром з питань транспорту Сіймом Калласом.

Нагадаємо, конференція міністрів транспорту країн Східного партнерства проходить у Кракові 24-25 жовтня. Серед учасників - керівники транспортних відомств країн Східного партнерства (окрім України та Польщі – Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан), держав-членів ЄС, Хорватії та міжнародних фінансових інституцій.

 

 

версія для друку