українська російська англійська
В 2012 році ліквідують дефіцит дитсадків у Дніпропетровській області
25.10.2011 | 12:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У наступному році буде повністю ліквідовано дефіцит дитсадків у Дніпропетровській області. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул в ході лекції Прем’єр-міністра України Миколи Азарова перед студентами Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

«В 2012 році ми повністю ліквідуємо дефіцит дитсадків у Дніпропетровській області», - зазначив Олександр Вілкул , коментуючи рішення Дніпропетровської ОДА щодо забезпечення області дитячими садками.

Разом з тим Микола Азаров підкреслив, що це питання залишається пріоритетним для вирішення в масштабах всієї країни, оскільки в 90-их роках велика кількість дитячих дошкільних установ була ліквідована та перепрофільована, а нові дитсадки не будувалися. Він підкреслив, що без достатньої кількості дитячих дошкільних установ не вдасться покращити демографічну ситуацію в Україні та підвищити рівень життя, оскільки молоді спеціалісти не мають можливості працювати, бо змушені доглядати дітей.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що розцінює владу як інструмент покращення ситуації в країні. «Сама по собі влада мене, наприклад, не приваблює. Мене вона цікавить тільки тому, що я можу щось корисне зробити для своєї країни. Я можу покращити життя людей, можу зробити так, щоб країна розвивалася», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку