українська російська англійська
Мінекономрозвитку і ЄБРР працюватимуть над забезпеченням ефективного і прозорого механізму державних закупівель
25.10.2011 | 13:16
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Над вдосконаленням державної політики та процедур закупівель в Україні спільно працюватимуть Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Європейський банк реконструкції та розвитку. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали сьогодні в Києві Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв та Віце-президент ЄБРР Ян Фішер.

«Ми розраховуємо, що співробітництво з ЄБРР дасть змогу підвищити конкурентність та прозорість в процесі управління закупівлями, вдосконалити законодавчу базу  у цій сфері, підвищити спроможність українських компаній брати участь та перемагати у міжнародних конкурсних торгах», - заявив Андрій Клюєв.

Урядовець поінформував, що з ЄБРР досягнуті домовленості  на предмет обміну інформацією щодо технічної допомоги та державних інвестиційних проектів у цій галузі, участі у консультаціях щодо застосування законодавства про держзакупівлі, взаємодії у сфері регулювання державних закупівель, включаючи надання методологічної допомоги, обміну експертними дослідженнями і звітами консультантів. Також, за словами Андрія Клюєва, Меморандум передбачає співпрацю у підготовці фахівців та викладачів у сфері державних закупівель і управління проектами за міжнародними стандартами, навчання українських фахівців в сфері тендерних процедур та управління проектами.

 

 

версія для друку