українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Миколи Азарова з Днем автомобіліста і дорожника
30.10.2011 | 09:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні автомобілісти!

 

Від імені Кабінету Міністрів щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем автомобіліста і дорожника.

Автомобільний транспорт — одна з найвагоміших складових єдиної транспортної системи України. Ефективність функціонування галузі, досвід і професіоналізм її працівниківце запорука стабільного розвитку держави та успішної реалізації її стратегічних завдань.

Сьогодні від Вашої злагодженої роботи значною мірою залежить як зростання економічного потенціалу держави, так і успішна інтеграція України до європейської спільноти, оскільки в усьому світі саме рівень розвитку автотранспортної галузі та дорожньої інфраструктури є однією з визначальних складових у процесі поглиблення взаємовигідних партнерських відносин з іншими державами.

Окремим важливим завданням є підготовка до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, і саме від Вас залежатиме, яким буде перше враження від нашої держави у всіх, хто завітає до України та скористається послугами автомобільного транспорту.

З нагоди свята щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму, нових звершень та плідної праці на благо України.

 

 Прем’єр-міністр України                                                     Микола Азаров

версія для друку