українська російська англійська
Борис Колесніков: Підготовка до Євро-2012 стала надзвичайно потужним стимулом для розвитку інфраструктури всієї України
25.10.2011 | 15:47
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Підготовка до Євро-2012 стала надзвичайно потужним стимулом для розвитку інфраструктури всієї України. На цьому наголосив сьогодні, 25 жовтня 2011 року, Віце-прем'єр-міністр – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час виступу у рамках конференції міністрів транспорту Східного партнерства (м. Краків, Польща).

«У результаті підготовки до Євро-2012 значно покращився стан транспортної інфраструктури нашої країни, - сказав він. – Уже зараз від західного кордону до Києва можна дістатися дорогою першої категорії». Крім цього, Борис Колесніков зазначив, що до 2015 року буде завершено трансукраїнську магістраль. «Це дасть можливість перетнути автомобілем Україну – подолати відстань із Заходу до Сходу України - максимум за 15 годин», - сказав він.

Борис Колесніков відзначив суттєвий розвиток аеропортів. Віце-прем'єр-міністр України поінформував своїх європейських колег, що до Євро-2012 в Україні з’являться чотири надсучасних аеропорти, три з яких зможуть приймати далеко магістральні літаки.

Крім цього, Борис Колесніков проінформував своїх колег про транспортні коридори, які функціонуватимуть в Україні до Євро-2012, відзначивши стрибок у розвитку залізничного транспорту і найближчі плани в цьому напрямку. «Найближчим часом в Україні буде електрифіковано 4,5 тис. залізничних колій, що значно покращить як екологічну ситуацію, так і дозволить зменшити використання кількості палива», - сказав він.

Одним із ключових пріоритетів транспортної політики нашої держави, як зауважив Борис Колесніков, є подальша потужна розбудова транспортної інфраструктури, яка б сприяла реалізації транзитного потенціалу України.

На переконання Бориса Колеснікова, повноцінне розкриття транспортного потенціалу кожної держави можливе лише за умов тісної взаємодії з сусідніми країнами.

 

Довідково:

Транспортна система України представлена практично усіма видами наземного, водного, повітряного та трубопровідного транспорту. За довжиною мережі залізниць Україна посідає друге місце у Європі. У Чорноморському, Азовському та Дунайському басейнах розташовано 18 морських торговельних портів, на європейських річках Дунай та Дніпро – 10 річкових портів. Вигідне географічне розташування України обумовлює проходження її територією чотирьох Пан’європейських транспортних коридорів, шести коридорів Організації співробітництва залізниць та транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія.

 

 

версія для друку