українська російська англійська
Микола Азаров вимагає створити умови конкурентоспроможності українських компаній
26.10.2011 | 11:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив розробити у короткий термін інноваційну стратегію України на десятирічний період. Відповідне доручення дано Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації та Національній Академії наук України під час засідання Кабінету Міністрів.

«Ця стратегія, серед іншого, має базуватись на ідеї створення регіональних інноваційно-промислових кластерів відповідно до спеціалізації і потенціалу областей України», - вважає Микола Азаров.

За його словами, у цій ситуації надзвичайно зростає роль Міністерства економічного розвитку і торгівлі як координатора процесів модернізації країни. «Думаю, роботу міністерства за підсумками кожного року ми будемо оцінювати за кількістю новостворених робочих місць у високотехнологічних галузях і за рівнем експансії наших товарів на зовнішніх ринках», - повідомив Глава Уряду.

Крім того, вважає Микола Азаров, необхідно відновити програму науково-технологічного прогнозування, посилити стратегічне планування в системі середньої і вищої освіти.

«Часу обмаль і виправляти управлінські помилки минулого нам доведеться «на марші», в нових економічних умовах. Але я впевнений, що ми маємо достатньо ресурсів і можливостей, щоб правильно скористатися моментом і вивести Україну на нову траєкторію розвитку», - запевнив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку