українська російська англійська
Міністр оборони вручив перші ордери на квартири за програмою "Військове містечко - 300"
26.10.2011 | 13:03
Прес-служба Міністерства оборони

Відбулася урочиста церемонія вручення Міністром оборони України Михайлом Єжелем оглядових ордерів військовослужбовцям у новозбудованому будинку у селищі міського типу Гостомель на Київщині.

У заході взяли участь заступник глави оборонного відомства Ігор Кушнір, перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана, керівники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, представники органів місцевої влади, запрошені почесні гості, військовослужбовці Гостомельського гарнізону.

Міністр оборони України Михайло Єжель підкреслив, що будинок, який здається, є першим, збудованим за програмою «Військове містечко – 300».

За його словами, сутність програми полягає в тому, що протягом наступних кількох років у різних регіонах нашої держави планується побудувати 300 військових містечок з інфраструктурою для забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом.

Михайло Єжель акцентував увагу на тому, що виконання заходів з метою забезпечення військовослужбовців житлом, у тому числі в рамках програми «Військове містечко – 300», є можливим завдяки підтримці з боку Президента України – Верховного Головнокомандувача ЗС України та Уряду України.

«Сьогодні ми маємо ритмічне фінансування наших проектів щодо закупівлі та будівництва житла, в першу чергу програми «Військове містечко – 300», – підкреслив Міністр оборони України, зазначивши, що на 2012 рік в проекті бюджету військового відомства передбачено 600 мільйонів гривень на розв’язання житлової проблеми у війську.

Керівник оборонного відомства зауважив, що на даний час по всій території України нараховується близько 150 військових містечок, де можна зводити житло. «На розгляді в Кабінеті Міністрів України перебуває документ, який дає можливість спільної забудови, а також залучення інвестицій в будівництво житла для військових», – повідомив він.

Михайло Єжель поінформував, що загалом тут буде збудовано 16 будинків. Він також зауважив, що вже сьогодні поряд зі зведеним будинком закладені фундаменти ще двох.

Глава оборонного відомства особисто вручив ордери на квартири 16 сім’ям військовослужбовців Гостомельського гарнізону. З донькою офіцера Яною Олексенко, з якою в березні поточного року Міністр відкрив пам’ятний знак на місці першого будинку, Михайло Єжель переступив поріг нової батьківської оселі.

Міністр оборони України детально ознайомився із перспективою забудови території цього військового містечка у Гостомелі, а також поспілкувався з мешканцями гарнізону.

 

версія для друку