українська російська англійська
Микола Азаров: Люди позитивно сприймають вступ до ЗВТ й готові до конкуренції
26.10.2011 | 12:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Працівники реального сектору економіки позитивно сприймають вступ України до зони вільної торгівлі з країнами Співдружності Незалежних Держав. Як повідомив сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів Микола Азаров, такий висновок він зробив, поспілкувавшись з представниками різних верств населення під час робочої поїздки до Дніпропетровська.

«В Дніпропетровську я спілкувався з керівниками і робітниками Південмашу, будівельниками автодоріг, менеджерами металургійного комбінату, студентами Дніпропетровського університету, які завтра прийдуть працювати на виробництво, - сказав Прем‘єр-міністр. -  Саме для всіх цих людей, для реального сектора  економіки наш Уряд створює умови вільної торгівлі і на сході, і заході». 

Глава Уряду переконався, що створення в Європі нової зони вільної торгівлі між країнами СНД, а також погодження позицій договору про вільну торгівлю між Україною та ЄС люди підтримують.

"Їх оцінка однозначно позитивна. Люди розуміють, що отримують інструмент для реалізації переваг нашої економіки, для збільшення своїх доходів», - зазначив Микола Азаров.

При цьому від наголосив, що таку думку мають «люди практичної діяльності, які знають, що наприклад, 70% комплектуючих для українських ракетоносіїв надходить з Росії, що в Євросоюз сьогодні експортується лише до 10% нашого металу і треба здійснювати глибоку модернізацію виробництв».

«Головне, що українські інженери готові конкурувати з фахівцями з країн і ЄС, і СНД», - підкреслив Микола Азаров.

версія для друку