українська російська англійська
Україна надасть Туреччині 1, 6 млн. грн. гуманітарної допомоги
26.10.2011 | 16:40
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

Україна надасть Туреччині 1, 6 млн. грн. гуманітарної допомоги. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Уряду 26 жовтня.

Вказана сума виділена Міністерству надзвичайних ситуацій для закупівлі уніфікованих пневмокаркасних гумових модулів та систем обігріву і вентиляції СОВ, нагнітачів повітря, освітлювальних приборів, дизель-генераторів, дизельного пального, які необхідні для функціонування зазначених пневмокаркасних гумових модулів.

Сьогодні о 13:10 літак АН-32П Міністерства надзвичайних ситуацій вилетів до аеропорту м. Ерзурум у Туреччині з метою надання гуманітарної допомоги провінції Ван, де 23 жовтня стався землетрус, що призвів до значних людських жертв та руйнування інфраструктури.

МНС доправляє до Туреччини 4 спеціальні модулі, оснащені автономними системами обігріву та вентиляції. Фахівці МНС забезпечать монтаж та експлуатацію цього обладнання.

Посольство України у Туреччині сприятиме прийняттю української гуманітарної допомоги та роботі фахівців.

Надання допомоги МНС спільно з МЗС здійснюють на виконання Указу Президента України від 24 жовтня „Про надання гуманітарної допомоги Туреччині” та доручень Прем’єр-міністра України.

МЗС України продовжує моніторинг ситуації, пов’язаної з подолання наслідків землетрусу у Туреччині.

 

 

версія для друку