українська російська англійська
За деякими напрямами показники фінансування Міноборони наступного року буде збільшено у 3-4 рази
28.10.2011 | 15:11
Прес-служба Міністерства оборони

У 2012 році українське оборонне відомство матиме бюджет на 30 відсотків більший, ніж цього року. На цьому сьогодні, 28 жовтня, наголосив Міністр оборони України Михайло Єжель під час спілкування з журналістами в Національному університеті оборони України.

«За деякими напрямами показники фінансування Міноборони наступного року буде збільшено у 3-4 рази», – підкреслив Міністр оборони України Михайло Єжель.

Глава оборонного відомства зауважив, що значні кошти з оборонного бюджету доводиться витрачати на те, що свого часу не було відремонтовано, налагоджено, приведено до ладу.

«Якби таке фінансування було й у попередні роки, це б дало змогу уникнути багатьох нинішніх проблем у війську», – зазначив він.

Михайло Єжель наголосив, що Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України поставив завдання привести показники фінансування Міністерства оборони України до рівня 1,49-1,55% від ВВП.

«Ці цифри вже закладені у прогнозні показники бюджету до 2022-2023 років», – зазначив глава оборонного відомства, наголосивши, що те, що робиться сьогодні керівництвом держави для Збройних Сил України, справляє значний позитивний вплив на розвиток війська.

 

 

версія для друку