українська російська англійська
Борис Колесніков: Всі роботи з будівництва та реконструкції аеропорту "Львів" здійснюються згідно з графіком
28.10.2011 | 17:29
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Усі заплановані роботи з будівництва та реконструкції ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» здійснюються згідно з графіком. Про це повідомив сьогодні, 28 жовтня, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  Президенту України Віктору Януковичу під час робочої поїздки до Львівської області.

У рамках робочої поїздки до Львівської області Президент України Віктор Янукович ознайомився з ходом будівництва та реконструкції об’єктів ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

Глава держави, зокрема, оглянув злітно-посадкову смугу та новозбудовані зали прибуття та відбуття пасажирів аеропорту.

Віктор Янукович наголосив, що завдання побудувати у Львові новий сучасний аеропорт, яке ставила перед собою влада, виконано. «Завдання, яке ми ставили, - в нього мало хто вірив, в тому числі й на Львівщині, але він збудований», - сказав Президент.

За словами Президента, рішення про назву нового аеропорту у Львові прийматиме міська рада.

Довідка. Комплекс робіт на ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» передбачає реконструкцію аеродрому, будівництво нового та реконструкцію існуючого пасажирських терміналів, спорудження зовнішніх інженерних мереж.

Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Львів» здійснюється поетапно, без припинення її функціонування - після завершення реконструкції її довжина складатиме понад 3,3 км.

Новий пасажирський аеровокзал має запрацювати у грудні 2011 року. Зараз виконуються внутрішні роботи з його облаштування, змонтовано 4 аеромости для літаків класу С, встановлено ескалатори, монтуються ліфти. Також тривають роботи з монтажу мультимедійної, телевізійної та інформаційної систем; встановлюється система відеоспостереження, монтується обладнання систем авіабезпеки. Після завершення будівництва нового пасажирського терміналу пропускна спроможність аеровокзалу становитиме 2000 пасажирів на годину.

 

 

версія для друку