українська російська англійська
Мінінфраструктури розробило головні принципи організації контейнерних перевезень в Україні
31.10.2011 | 12:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерством інфраструктури України розпочато роботу з вдосконалення організації контейнерних перевезень в Україні та приведення їх у відповідність до європейських та міжнародних стандартів – в місті Одеса під головуванням директора Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Володимира Севрюкова відбулося перше засідання Робочої групи з розробки законопроекту «Про контейнерні перевезення в Україні».

Учасники обговорили доцільність та необхідність розробки та подальшого прийняття законопроекту «Про контейнерні перевезення в Україні». Учасники підкреслили важливість цієї розробки для врегулювання основних проблем митного оформлення контейнерів: законопроект має на законодавчому рівні спростити процедуру контролю та зменшити тривалість оформлення контейнерів в українських портах.

Група визначила головні механізми та напрямки подальшої роботи над законопроектом, окреслила основні ідеї та положення, що обов’язково мають бути передбачені в документі.

Нагадаємо, питання розробки проекту Закону України «Про контейнерні перевезення в Україні» ініційовано морськими торговельними портами, експедиторами України, приватними терміналами з метою створення належних конкурентних умов та розвитку контейнерних перевезень в Україні.

Наказом Міністерства інфраструктури України від 12 жовтня 2011 року № 421 створено робочу групу з розробки законопроекту «Про контейнерні перевезення України», до складу якої увійшли представники морських торговельних портів, найбільших контейнерних операторів, приватних терміналів, Мінінфраструктури, Укрзалізниці та АсМАП.

 

 

версія для друку