українська російська англійська
Федерація боксу України висловила подяку Миколі Азарову за підтримку спортсменів
31.10.2011 | 16:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Федерація боксу України висловила подяку Прем‘єр-міністру України Миколі Азарову за підтримку спортсменів. Відповідного листа на ім‘я Глави Уряду надіслав президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Цьогоріч на чемпіонаті світу з боксу, який проходив у вересні в Азербайджані, вперше в історії українського спорту команда українських боксерів показала найкращий результат, а також побила світовий рекорд з кількості завойованих золотих медалей. Наші спортсмени завоювали чотири золоті та одну срібну медаль, здобувши перше місце в командному заліку.

Прем‘єр-міністру України подякували «від імені чемпіонів та призерів світу і Європи, тренерського складу» за отримані державні нагороди: виділені спортсменам-чемпіонам та головному тренеру квартири, та за значну підтримку, яку Микола Азаров надає «боксу і українському спорту в цілому».

На переконання Володимира Продивуса, такий вдалий виступ нашої команди дає керівництву Федерації боксу України сподівання на вдалий виступ української команди на Олімпійських іграх  2012 року в Лондоні.

 

 

версія для друку