українська російська англійська
Митниця за жовтень перерахувала до бюджету 10,4 млрд. грн., що на 1,4 млрд. більше від очікуваного
01.11.2011 | 14:25
Прес-служба Державної митної служби

Станом на 31 жовтня надходження митних платежів за жовтень місяць склали 10,4 млрд. грн., що на 37,5% або на 2,8 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період 2010 року. Та на 1,4 мільярди грн. більше від очікуваного. Про це повідомив Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік.

«За 10 місяців цього року митницею до бюджету перераховано 93,2 мільярди гривень» - сказав Ігор Калєтнік.

Він також розповів, що Держмитслужбою здійснюється комплекс заходів, спрямованих на спрощення ведення бізнесу у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Зокрема на даний час усіма без виключення митницями ведеться митне оформлення товарів за електронною вантажно-митною декларацією у митних режимах імпорту, митного складу, магазину безмитної торгівлі та транзиту. Його учасниками є 292 підприємств України. А кількість суб’єктів, допущених до електронного декларування, з початку року збільшилася майже у 20 разів: за 10 місяців 2011 року митницями вже оформлено майже 75 тис. електронних документів:

За останні кілька місяців Держмитслужба провела близько 30 зустрічей з представниками бізнесу, держав, які є ключовими торгівельними партнерами України.

Крім того, широко практикуються зустрічі з бізнес-асоціаціям. Зокрема, з Американською торгівельною палатою, Європейською бізнес-асоціацією, Українським союзом промисловців та підприємців. Ці зустрічі дозволяють оперативно вирішувати усі нагальні питання.

 

версія для друку