українська російська англійська
Україна виступає за інтенсифікацію торговельно-економічного співробітництва з Кореєю
01.11.2011 | 16:02
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна виступає за інтенсифікацію торговельно-економічного співробітництва з Кореєю. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кімом Ин-Цжунем.

«Міністерство економічного розвитку і торгівлі України приділяє велике значення розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами Східної Азії, та прагне підтримувати різнопланове співробітництво з Республікою Корея», - наголосив Володимир Бандуров.

Заступник Міністра зауважив, що на сьогодні є важливим питання підготовки та проведення в грудні поточного  року у місті Сеул Першого засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Він висловив переконання, що це сприятиме активізації двосторонніх контактів.

Володимир Бандуров зазначив, що Україна заінтересована у збалансуванні двосторонньої торгівлі, диверсифікації експортно-імпортних операцій.

Він зауважив, що усі інвестиційні проекти, ініційовані корейською стороною, знайдуть підтримку в Україні: «Для нас питання залучення інвестицій є надзвичайно важливим, у першу чергу, це пов'язано з модернізацією нашої економіки».

Заступник Міністра наголосив на необхідності продовження співробітництва у сфері літакобудування, космосу та звернув увагу на можливість розвитку співпраці країн у нафтогазовій сфері.

Володимир Бандуров також зазначив, що Україну цікавить досвід Кореї у питанні забезпечення державного приватного партнерства.

«Ми виступаємо за розвиток наших відносин і в першу чергу, за рахунок створення спільних підприємств в автомобілебудуванні, машинобудуванні, суднобудуванні та інших галузях», - підкреслив заступник Міністра.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Ин-Цжун зауважив, що країна сподівається на активну співпрацю з Україною у сфері енергетики, транспортній галузі, легкій промисловості, суднобудуванні, ІТ-сфері та у питанні енергозбереження.

 

версія для друку