українська російська англійська
Держмитслужба за жовтень перерахувала до бюджету 10,4 млрд. грн., що на 1,4 млрд. більше від очікуваного
02.11.2011 | 10:18
Прес-служба Державної митної служби

Станом на 31 жовтня надходження до бюджету митних платежів за жовтень склали 10,4 млрд. грн., що на 37,5% або на 2,8 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період 2010 року. Та на 1,4 млрд. грн. більше від очікуваного. Про це повідомив Голова Державної митної служби Ігор Калєтнік у коментарі «Українським національним новинам».

«За 10 місяців цього року митницею до бюджету перераховано 93,2 мільярди гривень», - сказав Ігор Калєтнік.

Він також розповів, що Держмитслужбою здійснюється комплекс заходів, спрямованих на спрощення ведення бізнесу у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Зокрема, на даний час усіма без виключення митницями ведеться митне оформлення товарів за електронною вантажно-митною декларацією у митних режимах імпорту, митного складу, магазину безмитної торгівлі та транзиту. Його учасниками є 292 підприємств України. А кількість суб’єктів, допущених до електронного декларування, з початку року збільшилася майже у 20 разів: за 10 місяців 2011 р. митницями вже оформлено майже 75 тис. електронних документів.

За останні кілька місяців Держмитслужба провела близько 30 зустрічей з представниками бізнесу, держав, які є ключовими торгівельними партнерами України.

Крім того, широко практикуються зустрічі з бізнес-асоціаціям. Зокрема, з Американською торгівельною палатою, Європейською бізнес-асоціацією, Українським союзом промисловців та підприємців. Ці зустрічі дозволяють оперативно вирішувати усі нагальні питання.

 

версія для друку