українська російська англійська
Микола Азаров: Протягом тижня в усіх приміщеннях має бути тепло
02.11.2011 | 15:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від профільних міністрів та місцевих керівників протягом тижня відреагувати на всі скарги громадян щодо відсутності подачі тепла. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час розширеного засідання Кабінету Міністрів, яке відбулося за участю Президента України.

Микола Азаров назвав цілу низку скарг щодо несвоєчасної подачі тепла в осінньо-зимовий період, тоді як Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства прозвітувало про 100-відсоткову готовність до опалювального сезону.

Глава Уряду зазначив, що без тепла залишався навіть Інститут педіатрії, акушерства та гінекології у Києві; несвоєчасно розпочався опалювальний сезон в Івано-Франківській (ціле місто Калуш з запізненням почало опалювальний сезон),  Луганській, Херсонській областях, Республіці Крим та у м. Севастополі. За його словами, продовжують надходити численні скарги на відсутність опалення в Ужгороді, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Львівській, Луганській, Одеській, Харківській, Херсонській областях та Криму.

«Вимагаю від міністрів і від усіх керівників регіонів особисто до кінця тижня розібратися з усіма скаргами з цих питань, а також, безумовно, завдання розрахунків за енергоносії. Попереджаю найбільших боржників: Дніпропетровську, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Луганську, Харківську області, Республіку Крим та місто Севастополь, що у вас на це є максимум місяць», - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку