українська російська англійська
Микола Азаров вимагає від міністрів оборони та освіти сконцентруватися на усуненні проблем у підвідомчих галузях
02.11.2011 | 17:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на необхідності покращання діяльності Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Він повідомив під час розширеного засідання Уряду, яке відбулося за участю Президента України, що на адресу Кабінету Міністрів надходить багато скарг щодо роботи цих відомств.

Микола Азаров зупинився на тривожних сигналах щодо ситуації у Міністерстві оборони, зазначивши, що стан справ в армії анітрохи не поліпшився за останній час: житло для військовослужбовців не будується, оборонне замовлення не виконується. «А Міністр всю енергію витрачає на скандали: то тендери зриває, то налагодити харчування солдат не може, то з'ясовує з начальником Генштабу, хто головніший», - зауважив Прем’єр-міністр. Глава Уряду при цьому висловив жаль, що Міністр оборони до сьогодні не зробив висновків з критики, яка звучала на його адресу рік тому на засіданні РНБО.

Крім того, за словами Прем’єр-міністра, багато скарг надходить на роботу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. «Міністр не вміє і навіть відверто не бажає налагодити діалог з ректорами ВНЗ та студентством, часто показухою підміняє роботу щодо забезпечення підручниками, шкільними автобусами, з підготовки навчальних закладів до зими. Треба, Дмитре Володимировичу, припинити такі ігри і реально займатися роботою», - наказав Микола Азаров профільному Міністру.

 

версія для друку