українська російська англійська
Микола Азаров розкритикував роботу керівництва регіонів за невиконання соціально важливих питань
02.11.2011 | 17:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров розкритикував роботу керівництва деяких регіонів за невиконання соціально важливих питань. На цьому Глава Уряду наголосив під час розширеного засідання Уряду, яке відбулося за участю Президента України.

«Уряд ніби працює сам по собі, а місцеві органи влади - на «своїй хвилі», - прокоментував Прем’єр-міністр невиконання урядових рішень у регіонах.

Зокрема, Глава Уряду наголосив, що залишається незадовільною ситуація у Миколаївській області у сфері агропромислового комплексу, в тому числі щодо стану будівництва нових і реконструкції діючих об'єктів інфраструктури для зберігання сільгосппродукції врожаю 2011 року.

Крім того, за словами Миколи Азарова, до цього часу нічого не зроблено у Херсонській області з будівництва складів і холодильників оптового ринку з продажу овочевої та сільгосппродукції.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що у Херсонській області не вирішуються питання утилізації понад 1 тис. тонн пестицидів та отрутохімікатів, непридатних для використання.

За його словами, дуже погано йдуть справи у Львівській області. «За 9 місяців 2011 року обсяги будівництва у цій області зросли менше, ніж на 1% - 0,9. Це при тому, що за рахунок централізованих державних капітальних вкладень там був побудований стадіон і закінчується реконструкція аеропорту. І якщо ми ці обсяги приберемо, то в області провал з розвитку будівельного комплексу», - констатував Микола Азаров.

Вкрай незадовільною, за словами  Прем’єр-міністра, є ситуація з інвестиційними проектами. Він наголосив, що обсяги інвестицій в основний капітал у Запорізькій області за перше півріччя 2011 року зменшилися порівняно з відповідним періодом попереднього року на 32%, в той час, як по країні зафіксовано зростання на 16%. За січень-серпень 2011 року збитки підприємств області збільшилися у 1,6 рази.

«Ми з вами, шановні колеги, з усіма терпляче працювали, але підійшли вже до межі, де ваші амбіції, пошук виправдань замість пошуку способів змінити ситуацію шкодять насамперед людям. Те обурення, яке люди висловлюють, відносно роботи різних органів влади – це момент істини», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

версія для друку