українська російська англійська
В Єдиному реєстрі зареєстровано майже 108 тис. податкових накладних
03.11.2011 | 20:07
Прес-служба Державної податкової служби

В Єдиному реєстрі зареєстровано майже 108 тис. податкових накладних. Таку кількість податкових накладних на загальну суму ПДВ 123,5 млрд. грн. зареєстрували за 9 місяців поточного року понад 9 тис. платників податку на додану вартість.

Слід додати, що Єдиний реєстр податкових накладних позитивно впливає на розширення кола осіб, які підпадають під автоматичне відшкодування ПДВ.

При купівлі певних товарів чи послуг підприємець може перевірити наявність податкової накладної свого продавця в Єдиному реєстрі. І при відсутності її реєстрації зробити висновок про доцільність бізнес-стосунків з таким сумнівним  контрагентом. А ризикові операції, як відомо, перешкоджають в отриманні права на ПДВ-автомат.

Нагадуємо, що з 1 січня 2012 року вводиться реєстрація у Єдиному реєстрі податкових накладних із сумами ПДВ більше 10 тис. грн. та податкових накладних на поставки підакцизних та імпортованих товарів.

На сьогодні для реєстрації в Єдиному реєстрі надсилаються податкові накладні із сумою ПДВ більше 1 млн. грн. (з 1 січня 2011 року) та понад 100 тис. грн. (з 1 липня 2011 року).

 

версія для друку