українська російська англійська
Загальне зростання заробітної плати залізничників по 2011 року - 18%
04.11.2011 | 09:30
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

З першого листопада 2011 року вкотре за поточний рік підвищили посадові оклади залізничників. Цього разу на 3,5%. Про це стало відомо від Генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака під час його інтерв’ю газеті «Магістраль».

Загалом, у фінансовому плані залізниць на 2011 рік було передбачено підвищення зарплат у розмірі 15%. Але, після березня 2011 року керівництвом Укрзалізниці було прийняте рішення не тільки виконати намічений показник, але і вишукати можливість, щоб зарплати співробітників галузі виросли хоча б на 18%.

«Здається дріб'язок, якщо дивитися по зарплаті однієї конкретної людини, але кожен такий відсоток зростання дається дуже нелегко і, у цілому по галузі, виливається в десятки і навіть сотні мільйонів гривень. Розумію, що це не ривок, але питання заробітної плати та соціального забезпечення є постійним нашим пріоритетом», - розповів Володимир Козак.

За словами керівника галузі, залізничники за рівнем зарплат знову повернулися в першу десятку серед галузей народного господарства країни. «Безумовно,  потрібно йти далі в цьому питанні. І не дивлячись на те, що в наступному році світ очікує нової кризи, Укрзалізниця навіть не розглядає варіант рішення економічних труднощів за рахунок соціального забезпечення залізничників і ветеранів галузі», - повідомив Володимир Козак. 

 

версія для друку