українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив всім міністерствам та відомствам виконати план реалізації програми президентських реформ до 1 грудня
04.11.2011 | 15:33
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

До 1 грудня всі міністерства та відомства повинні виконати план реалізації Програми реформ Президента України на поточний рік. Про це заявив у п‘ятницю Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на розширеному засіданні колегії Мінекономрозвитку, у якому також взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, всіх регіонів та експерти.

Андрій Клюєв нагадав, що одним з найважливіших завдань, яке ставить Президент України, є проведення дерегуляції економіки, створення сприятливого інвестиційного клімату нашій у країні. Він звернувся до керівників органів виконавчої влади та областей: «Плани по дерегуляції якомога ретельніше втілюйте в життя. По кожному міністерству, по кожному відомству і по кожному регіону я буду доповідати особисто Президенту і Прем‘єр-міністру України за підсумками ваших зусиль у проведенні дерегуляції. І якщо ви хочете і в 2012 році залишатися держслужбовцями, виконуйте завдання керівників держави».

«За підсумками півторарічних зусиль влади щодо дерегуляції в мене склалося враження, що державні службовці – це дуже організована мафія, яка робить все, аби загальмувати виконання тих позитивних рішень та нововведень, які масштабно впроваджуються на загальнодержавному рівні», - заявив Андрій Клюєв. Він нагадав, що лише після його особистого втручання та залучення Генеральної прокуратури в червні у регіонах почали виконувати закон щодо прискореного перегляду місцевих регуляторних актів, ухвалений наприкінці минулого року.

Андрій Клюєв доручив подати йому детальні звіти щодо проблемних моментів у процесі дерегуляції економіки та соціальної сфери по кожному міністерству та відомству та по кожному регіону України. На основі цих звітів Перший віце-прем‘єр-міністр України також дав доручення підготувати найближчим часом нараду з керівниками всіх міністерств та відомств, а також областей Україні за обов‘язкової участі представників Генеральної прокуратури.

Андрій Клюєв також доручив Урядовому уповноваженому з питань дерегуляції господарської діяльності Михайлу Бродському прискорити надання пропозицій, вироблених на основі консультацій з міжнародними рейтинговими агенціями, щодо подальших кроків зі спрощення умов ведення бізнесу в Україні. Він висловив впевненість, що більшість із цих пропозицій можна буде реалізувати на законодавчому рівні вже до кінця року.

Перший віце-прем‘єр-міністр висловив переконання, що необхідно більш наполегливо втілювати законодавчі рішення в життя, та додав: «Попереду ще багато роботи!».

Він дав доручення Міністерству економічного розвитку і торгівлі розробити методичні рекомендації для місцевих органів влади щодо найбільш проблемних питань процесу дерегуляції, по всім нюансам законодавчих нововведень, а також найближчим часом провести тренінг для заступників голів обласних держадміністрацій, які відповідають за це питання.

версія для друку