українська російська англійська
Україна та Грузія розвиватимуть регіони разом
04.11.2011 | 18:02
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Сьогодні під час завершення 17-ї сесії Конференції міністрів країн-членів Ради Європи, відповідальних за місцеве та регіональне самоврядування Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк та Міністр регіонального розвитку і інфраструктури Грузії Рамаз Ніколаїшвілі підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в сфері регіонального розвитку. Сторони обмінюватимуться досвідом застосування різноманітних регіональних проектів, співробітничатимуть у плануванні територій та спільно підвищуватимуть благоустрій своїх регіонів. Для цього планується організація низки навчальних курсів, семінарів та візитів на рівні експертів і посадових осіб місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Міжрегіональне співробітництво регіонів України і Грузії є необхідним фактором для розвитку співробітництва як на рівні місцевих органів виконавчої влади, так і між суб’єктами господарювання», - зазначив Анатолій Близнюк. За його словами, меморандум повинен стати першим кроком для такого співробітництва.

Серед інших напрямків співробітництва Анатолій Близнюк запропонував своєму візаві звернути увагу на українські будівельні компанії, які можуть взяти участь в реалізації інфраструктурних проектів Грузії. «Наші будівельники мають чималий досвід застосування сучасних технологій і матеріалів, але через фінансово-економічну кризу їм бракує замовлень», - зазначив Міністр.

 

 

версія для друку