українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Миколи Азарова працівникам телевізійної сфери з нагоди 60-річчя українського телебачення
05.11.2011 | 09:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дорогі друзі!

 

Від імені Уряду щиро вітаю Вас із 60-річчям українського телебачення.

Сьогодні ми стоїмо на порозі масштабного впровадження в Україні цифрового наземного ефірного мовлення, але ці досягнення були б неможливими без самовідданої праці  наших співвітчизників, котрі шість десятиліть тому попри нелегку повоєнну пору здійснили технологічний прорив – одними з перших розпочали регулярне телевізійне мовлення.

Зараз, як і колись, вогники телевізійних екранів збирають біля себе українські родини в очікуванні новин, що висвітлюють життя країни та світу, різножанрових програм, що задовольняють найвимогливіші смаки глядацької аудиторії.

Уряд високо цінує роль телебачення у формуванні сучасного вітчизняного інформаційного простору, у забезпеченні права кожного громадянина на об’єктивну та неупереджену інформацію. Завдяки Вашим зусиллям налагоджується тісний зв’язок між народом та владою, стверджуючи незворотність поступу України до демократичного, самодостатнього, заможного суспільства.           

Сучасне телебачення — це не лише високі технології. Передусім його творять конкретні люди — інженери, режисери, оператори, журналісти, редактори. Усім Вам велика подяка та наша шана. Саме на Вас лежить відповідальна місія — об’єктивно і правдиво розповідати про наше життя, вселяти в людях оптимізм та надію.  

Держава, як ніколи, потребує Вашого вміння пробуджувати в людях почуття громадянина і прагнення до конструктивних перетворень заради добробуту і процвітання нашої Вітчизни.

 Щиро бажаю працівникам телевізійної сфери професійних звершень і натхнення, міцного здоров’я і благополуччя. 

 

 З повагою

Прем’єр-міністр України                             Микола  АЗАРОВ

 

версія для друку