українська російська англійська
Проведення першого етапу адміністративної реформи дало змогу зекономити 1 млрд. грн. бюджетних коштів
08.11.2011 | 10:11
Прес-служба Міністерства фінансів

Скорочення чисельності працівників центральних органів виконавчої влади, проведене у 2011 році , дало можливість скоротити видатки на оплату праці адміністративного персоналу на 1 млрд. гривень та направити їх на підвищення рівня соціальних гарантій працівникам бюджетної сфери.

Це знайшло своє відображення в показниках проекту Державного бюджету України на 2012 рік, поданому Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України.

Нагадаємо, що в результаті оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, кількість органів державної влади скорочено з 104 до 74.

Крім того, скорочено чисельність працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України на 50% до 592 одиниць та затверджено граничну чисельність працівників виключно апаратів центральних органів виконавчої влади в кількості 21,2 тис. одиниць, в тому числі державних службовців – 15,6 тис. одиниць.

Загалом, у результаті проведення першого етапу адміністративної реформи, який передбачав реформування лише системи центральних органів виконавчої влади, забезпечено загальне скорочення чисельності державних службовців у центральних апаратах центральних органів виконавчої влади на 3,3 тис. одиниць, або 17,3 відсотка.

 

 

версія для друку