українська російська англійська
Микола Азаров: Влада сама повинна ініціювати діалог з суспільством
09.11.2011 | 10:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав членів Уряду, керівників відомств та місцевих органів влади вести постійний діалог з суспільством.

«В першу чергу від членів Уряду і глав регіональних адміністрацій вимагаю: ви повинні самі ініціювати постійний діалог з суспільством, -  звернувся до урядовців Микола Азаров, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України. - Системно роз’яснюйте реформи, працюйте з громадянським суспільством».

Він звернув увагу на скарги журналістів, які заявляють, що можуть поспілкуватися з окремими міністрами тільки на засіданні Уряду: «Це неприйнятно. Вимагаю від усіх членів Уряду: знаходьте час, плануйте регулярні прес-конференції, зустрічі з представниками засобів масової інформації».

При цьому Глава Уряду закликав представників владних структур оперативно реагувати на критику та привертати увагу до позитивних зрушень. «Очевидний перекіс в бік негативу просто дезорієнтує суспільство. Не все ж так погано у нас, як комусь хочеться подати! А без позитивного мислення розвиток країни, суспільства неможливий», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що кожен орган виконавчої влади зобов’язаний налагодити системний діалог з інститутами громадянського суспільства, експертами і ЗМІ. «Реформа, яка не озвучена і не роз’яснена, яка не отримала розуміння суспільства, – це ще на старті кульгава реформа», - заявив він.

 

 

версія для друку